Atspausdinta iš: http://siaudunamai.lt/lt/naujienos/moliniu_namu_statybos_seminarai

Projekto atidarymas www.siaudunamai.lt jau veikia! Didžiojoje Britanijoje presuotų šiaudų ryšuliai reklamuojami prestižinių parduotuvių vitrinose Kviečiame į seminarus Aplinkai palanki statyba iš presuotų šiaudų: technologijos ir perspektyvos Aplinkai palankus namas iš presuotų šiaudų - bendruomenių veiklai Spauda apie šiaudų namus Tarptautiniai renginiai Patvirtintas projekto dalyvavimas kampanijoje TVARI ENERGETIKA EUROPAI Nauji straipsniai ir seminaras Estijoje Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Kaimo verslumo ugdymas Upytėje populiarinant linininkystę ir statybą iš šiaudų Seminaras Panevėžyje „Ekologiška statyba ir kuras iš šiaudų“ Kviečiame bendradarbiauti architektus Šiaudiniai namai bus populiarinami II Vilniaus aplinkosaugos forume Kartu mes galime pakeisti situaciją Informacija apie seminarus ir parodą Kaune Pranešimas spaudai apie šiaudinių namų statybos plėtrą Parodoje ekoRESTA2008 pristatoma statyba iš presuotų šiaudų Pirmasis asocijuotas kampanijos Tvari energetika Europai partneris Lietuvoje Lietuvos gyventojų nuomonė apie aplinkai palankią statybą Seminaras Klaipėdoje KNYGA „Šiaudiniai namai“ DVD „Šiaudinių namų statyba“ Baltijos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas Efektyvaus energijos vartojimo pastatuose vadovas Europos tvarios energetikos savaitės renginiai Vilniuje Saulės energetikų asociacija Pasaulinė Žemės valandos akcija Praktinis šiaudinių namų tinkavimo seminaras pradedantiesiems Tarptautinės saugaus klimato iniciatyvos „350“ renginiai vyko ir šiaudiniuose namuose Europos šiaudinių namų statytojų suvažiavimas ESBG 2009 Kreipimasis dėl COP15 Kopenhagoje Dėkojame rėmėjams! Molinių namų statybos seminarai Statau namą iš šiaudų! Mokymai su arch. D. Jurevičiumi

 Molinių namų statybos seminarai

2010 m. birželio 19 dieną (ATSIPRAŠOME, PERKELTA Į 26 d., NES  19 d. - darbo d.) šeštadienį) ir birželio 26 d. (šeštadienį) Dormantė ir Jurgis kviečia į vienos dienos mokomuosius-praktinius seminarus „Molinių namų statyba”. 

Vieta: Gojaus kaimas, Trakų raj. Dormantės ir Jurgio sodyba.

Dalyvių skaičius ribotas.

Programa

       10:00 Registracija, susipažinimas, pokalbiai prie arbatos apie molinių namų statybą
        11:00 Praktiniai užsiėmimai
        14:00 Pietūs
        15:00 Vaizdinės medžiagos žiūrėjimas
        16:00 Dienos aptarimas prie arbatos
        17:00 Namo

Pastaba: programą gali koreguoti lietus. Turėti darbinius rūbus.

Važiuojant iš Vilniaus A4(Vilnius -Druskininkai) kelias ir už 28 km stulpelio posūkis į dešinę Gojus 3 km. Kaimelyje prieš koplytėlę sukti į kairę ir važiuoti iki molinio namelio.

Dalyvio mokestis: 50 lt.

Informacija telefonais: 8 615 10757, 8 601 16686
Elektroniniu paštu: indreaus(at)gmail.com

     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje