Atspausdinta iš: http://siaudunamai.lt/lt/parama

JTVP PAF Mažųjų projektų programa

 Parama

Ši interneto svetainė buvo sukurta vykdant švietėjišką projektą „Aplinkai palankios statybos iš šiaudų populiarinimas mažinant įtaką klimato kaitai“ .

Projektą koordinavo Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras (ATEIK). ATEIK yra Šiaudinių namų statytojų asociacijos ir Lietuvos saulės energetikos asociacijos iniciatorius ir bendrasteigėjas.

Jeigu Jūs pritariate organizacijos tikslamas bei siekiams mažinti statybos įtaką klimato kaitai, kviečiame paremti mūsų veiklą.

Šiaudų namo ašis


Informacija rėmėjams: 

Viešoji įstaiga “Atsinaujinančios energijos informacijos konsultacinis centras”
Į. K. 125867042
Adresas: M. K. Čiurlionio 82a-21, 03100 Vilnius
A. S. LT737044060001589972 (nurodyti nebūtina)


NORĖTUME PADĖKOTI VISIEMS, parėmusiems ATEIK (Atsinaujinančios eneregijos informacijos konsultacinis centras, www.siaudunamai.lt, www.ateik.info vystytojas) veiklą 2009 m. savo dalyvavimu, savo darbu ar pinigais.<br>2009 m. buvo gauta 1642,66 ltl 1-2proc. paramos organizacijos veiklai (per VMI sistemą) ir 170 ltl 1-o juridinio ir 2-jų fizinių asmenų parama (pervedimas į sąskaitą) klimato kaitos projektams. Deja, asmeniškai padėkoti negalime, nes nematome rėmėjų kontaktų (nei vienu, nei kitu atveju). Ši parama buvo gyvybiškai reikalinga organizacijos išlikimui, nes bankrutavo knygų “Šiaudiniai namai” platintojas “Mūsų knyga” ir nesumokėjo už knygynuose parduotas knygas. Per VMI gauta parama buvo skirta padengti daliai ATEIK įsiskolinimų už buhalterines paslaugas, telefono išlaidas, daliai VMI mokesčių sumokėti. Parama klimato kaitos projektams panaudota www.siaudunamai.lt vardo palaikymui ir projekto pasiūlymo klimato kaitos mažinimo tematika ruošimui. 2009 m. buvo organizuota konferencija, seminarai, akcijos, dalyvauta Lietuvos saulės energetikos asociacijos steigime ir veikloje, suteikta nemokamų konsultacijų telefonu, epaštu, “gyvai”, skaityti pranešimai ir paskaitos įvairiuose renginiuose, ruošti naujų projektų pasiūlymai.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS RĖMĖJAMS!

Pagarbiai,

ATEIK kolektyvas     

  

  TREN_associate

 

 Šiaudinių namų plėtrą remia:

      JTVP PAF Mažųjų projektų programa

   Pasaulio aplinkos fondo
   Mažųjų projektų programa

   www.undp.lt/sgp


     LR Aplinkos ministerija


           Didžiosios Britanijos ambasada


Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje